Udstillingssponsor

Her på siden kan man se hvilke sponsor der har været så søde og gavmilde at sponsorerer vores udstillinger.
Vi kan kun anbefale at kigge ind på deres sider, for vi er dybt taknemmelige over at de vil støtte op om vores udstillinger.


Juleudstillingen Nyborg 24. november 2018

Bonnie Dyrecenter - Nuborg https://bonniedyrecenter.dk/butikker/nyborg/
Gertz Bageri: https://gertzdanishbakery.dk/butikker/nyborg/
Henne Pet food www.henne-pet-food.dk
My Peds: www.mypets.dk
Innordic: www.innordicclub.com
VOM: www.vomoghundemat.dk
De Sunde Dyr: www.desundedyr.dk
Hunde Paradiset: www.hundeparadiset.dk
Royal Canin: www.royalcanin.dk
Kovaline: https://kovaline.com/da/
Butik Lunden: www.butiklunden.dk
DogCenter: www.dogcenter.dk 
Birthe Møller Hansen
 

 


Lille Skensved 6.-7. oktober 2018

Henne Petfood:  www.henne-pet-food.dk
My pets: www.mypets.dk
Prima dog: https://prima.dog/frontpage/
Egtved Broderi: 22 17 69 91



Rødovre udstillingen den 23. september 2018

Innordic: www.innordicclub.com
Hunde paradiset: www.hundeparadiset.dk
Vom og Hundemat: www.vomoghundemat.dk
PitStop for Pets: www.pitstoppets.dk
Butik balou: www.butikbalou.com
Klausen import: www.klausen-import.dk
Xocolatl: www.xocolatl.dk
Rituals: www.rituals.com
Helsemin: www.helsemin.dk
De Sunde dyr: www.desundedyr.dk
Gilpa: www.gilpa.dk


Gilpa har sponsoreret til alle klasse vinderne

 

Gold Cup Korsør 2018

1. Kovaline: kovaline.dk
2. Agria: www.agria.dk
3. Hundeparadiset: www.hundeparadiset.dk
4. Vom og Hundemat: www.vomoghundemat.dk
5. Butik lunden: www.butiklunden.dk
6. Siccaro: www.siccaro.co.uk
7. Olivers: www.olivers.dk
8. Coatcare: www.coatcare.dk
9. Østrand: www.ostrand.dk
10. Lammefjordsgården Blomster: www.lammefjordsgaarden.dk
11. Royal Canin: www.royalcanin.dk
12. Best Friend: www.bestfriend.com/da/hunde.dk
13. Hornsyld købmandsgård: www.hk-hornsyld.dk
14. HK Mølvang: www.hk-hornsyld.dk
15. Innordic: www.innordicclub.com


Præmiebord til Gold Cup 2018

 

Ultimate Web